A&G 6 KOLİ BANTLAMA MAKİNESİ YERLİ MALI BELGESİ
A&G 6 KOLİ BANTLAMA MAKİNESİ YERLİ MALI BELGESİ
Kapat
ARTIK İTHAL ETMİYORUZ, YERLİ ÜRETİYORUZ!
ARTIK İTHAL ETMİYORUZ, YERLİ ÜRETİYORUZ!
Kapat

Kurumsal > Hakkımızda

Ayşe Çiçek
KÖKSAL

"Hayatta hiçbir zaman doğruluktan, dürüstlükten, kaliteden ve sevgiden ödün verme. Ve hiç bir zaman unutma; bizi her zaman koruyan ve kollayan yüce bir gücün varlığına sahibiz."

Ahmet Gündüz
KÖKSAL
1952-2002

 

1982 yılından itibaren koli bantları, endüstriyel bantlar ve muhtelif amaçlı ambalaj makineleri konusunda faaliyet gösteren firmamız kaliteyi ve sürekli gelişimi benimsemiştir.

Vizyonumuz; 20 yılı aşkın tecrübemizle, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden, birikimlerimizi, isteklerinizle birleştirip, sürekli kendimizi yenileyerek hizmet sunmak ve her zaman LİDER olmak.

Misyonumuz; Müşterilerimizin, kendi sektörlerinde, bizim ürünlerimizle etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamanı daha verimli kullanmalarını sağlamak için, uluslararası standartlara uygun, kaliteli ve ekonomik ambalajlama hizmetleri sunmak.

Firmamız "AFERA" üyesi olup, tüm bantlarımızın teknik özellikleri "AFERA" standartlarındadır. Tüm makinelerimiz ve yedek parçaları "CE" kapsamındadır.

Copyright © A&G Ambalaj